BlackJack na kasę

kasyno bez blokad dns

W grze BlackJack na kasę bardzo ważna jest punktacja. Jest to jedna z podstawowych zasad, które należy znać, aby w ogóle ją rozpocząć.

BlackJack na kasę to nie jest bowiem oczko, czyli uzyskanie liczby 21 oczek, ale jest to sytuacja, kiedy gracz jako pierwszą kartę wylosuje 10 lub też asa. Wtedy należy mu się 150 procent wartości,

jaką wcześniej wpłacił do puli. Ale w przypadku, kiedy drugi gracz również będzie miał taką samą sytuację, wówczas nikomu nie wypłaca się pieniędzy. Ważne jest też, że jeśli gracz posiada liczbę oczek 21, to z jakich kart składa się to oczko. Bowiem, jeśli jeden z graczy będzie miał oczko, ale składające się z drobnych kart, natomiast inny będzie miał oczko składające się wyłącznie z 2 kart, wtedy ten drugi wygrywa. Ważne, aby uskładać oczko z jak najmniejszej liczby kart o jak największej wartości. Jednak nie zawsze jest to takie proste, ponieważ wszystko zależy od dobieranych kart oraz dobranej wcześniej strategii i stosowania się właśnie do niej. Jeśli nie jest możliwe uzyskanie liczby oczek 21, to gracz powinien jak najbardziej starać się zbliżyć do danej liczby. Jeśli liczba ta zostanie przekroczona, gracz automatycznie odpada z gry. Liczba 21 jest tutaj granicą, której każdy boi się przekroczyć. Dlatego, często jest to bardzo emocjonujące. Jest też granica, kiedy gracz musi dobrać kolejną kartę i jest to liczba 16, natomiast jeśli ma on liczbę 17 lub więcej, wtedy nie może już dobierać kolejnej karty.

Pieniądze są symbolizowane przez kolorowe żetony o określonej wartości każdy, które później są wymieniane na gotówkę. Tak jest w każdym kasynie, szczególnie w tych cieszących się sporym poważaniem wśród klientów. Żetony są bowiem symbolem nie tylko triumfu, ale i prestiżu, tak samo jak i BlackJack na kasę, choć dla wielu jest to gra, w którą mogą grać wszyscy, bez względu na status społeczny. Ale należy trafić do odpowiednich kasyn, ponieważ nie warto się zadłużać. Należy również pamiętać, aby nie dać się sprowokować innym graczom przy stole, ponieważ to może nas dużo kosztować.


gry hazardowe bonusy

gry hazardowe online