Faza strat w uzależnieniu od hazardu

kasyno bez blokad dns

Oto jak wygląda faza strat w uzależnieniu od hazardu.

Każdy uzależniony przechodzi poszczególne fazy uzależnienia. Pierwsze oznaki choroby mogą być niezauważalne i nie wzbudzają niepokoju otoczenia i rodziny uzależnionego. Pierwszą fazą uzależnienia jest faza zwycięstw, druga to faza strat.

Człowiek spędza bardzo dużo czasu w salonach gier i kasynach. W pracy symuluje chorobę, rodzinie mówi, że dużo pracuje. Gra o coraz większe pieniądze i takież same ryzykuje.
Tym samym często ponosi olbrzymie straty. Zastawia cenne przedmioty, aby tylko zdobyć pieniądze na grę. Uruchamia całe swoje oszczędności. Wreszcie zapożycza się u znajomych, rodziny, w bankach. Mówi, że ma chwilowe problemy finansowe. Ewentualne wygrane czasami przeznacza na spłatę długów, ale częściej „inwestuje” w grę. Myśli, że się odkuje. Wierzy w wielką wygraną. Chcąc ukryć swoje uzależnienie kłamie. Rodzina i bliscy zaczynają się orientować, że coś jest nie w porządku. Uzależnienie jest już jednak tak daleko posunięte, że mimo chęci, nie można sobie z nim poradzić. Często powtarza się sobie, że to już ostatni raz.


gry hazardowe bonusy

gry hazardowe online