Najlepsi Bukmacherzy online w Internecie

kasyno bez blokad dns

Najlepsi Bukmacherzy online w Internecie wywodzą się z Wielkiej Brytani. Piłkarskie zakłady zaczęto tam przyjmować już w XIX wieku. Były to początkowo zakłady nieoficjalne, zawierane na trybunach stadionów,

gdzie rozgrywał się mecz. Następnie liczne gazety w północnej Anglii organizowały konkursy typowania dla swoich czytelników. Wraz z rozwojem technologii oraz telekomunikacji zakłady stawały się popularniejsze – aktualnie zakłady oferowane są przez bukmacherów w Internecie oraz w wyznaczonych punktach.

Pierwszymi i najbardziej znanymi bukmacherami w Anglii są William Hill i Ladbrokes. Firmy te oferują aktualnie już zawieranie zakładów przez Internet.

Zakłady bukmacherskie z czasem były też popularniejsze w Polsce. Aktualnie w Polsce obstawiać zakłady możemy już w kilku firmach bukmacherskich (Fortuna, STS, Betako, Toto-mix, Tipsport, WZB Millenium), które przyjmują zakłady w licznych kolekturach na terenie całego kraju. Zakłady bukmacherskie oferują też bukmacherzy online tj. Bwin, Sportingbet, Betclic, Unibet, Expekt, Betsson, Bet365.

Kim są aktualni bukmacherzy?
Bukmacherzy to firmy, które dzięki posiadanym licencjom oraz zezwoleniom oferują osobom dorosłym w odpowiednich punktach lub na stronach internetowych zawarcie zakładu na zdarzenia sportowe lub społeczno-polityczne.

Dlaczego bukmacherzy online stają się popularniejsi?
Bukmacherzy online mają liczne atuty, których nie są w stanie zapewnić bukmacherzy naziemni (bukmacherzy posiadający placówki i przyjmujący zakłady tradycyjnie). Do największych przywilejów zaliczamy:

 • możliwość obstawiania 24h/dobę aż do czasu rozpoczęcia meczu
 • dużo większa oferta zakładów
 • atrakcyjniejsze kursy i mniejsza marża (konkurencja wśród bukmacherów online)
 • brak podatku od wygranych (otrzymujesz 100% gdy wygrasz)
 • automatyczna wypłata wygranych (nie musisz nigdzie chodzić)
 • możliwość zawierania zakładów na żywo
 • zakłady w formie VIDEO: oglądasz mecz i typujesz
 • możliwość pełnej analizy zakładu i wymiany poglądów przed typowaniem
 • dostęp do historii zakładów i transakcji
  oraz wiele więcej…
  Najlepsi Bukmacherzy online w Internecie znajdziesz posługując sie bannerami w serwisie.


gry hazardowe bonusy

gry hazardowe online