Poker Internetowy Omaha High/Low

kasyno bez blokad dns

internetowy poker hi low

Warto jednak nadmienić inną odmianę Omahy którą jest w tym wypadku znana również Omaha High/Low. Wielkim plusem tej rozgrywki jest odpowiednia możliwość wygrania również posiadając najsłabszy układ kart.

Określenie zwycięzcy jednak w wypadku tego trybu gry nie jest tak proste, jak nam samym mogłoby się wydawać w tym wypadku, tak więc będziemy mogli grać w tego rodzaju tytuł w momencie kiedy opanujemy najlepiej zasady standardowej Omahy, bądź w minimalnym wypadku zasady Texasa.

Omaha high-low pozwala na odpowiednie zarządzanie i rozdzielanie puli w momencie wyłonienia gracza który wygrał zakład. Jest to więc odpowiednia metoda do tego aby swój własny, odpowiedni układ kart ułożyć w małym, lub wysokim zakresie siłowym. Jeśli chodzi o pule, to w tym wypadku połowę zgarnia osoba która ma najlepszy układ kart, natomiast drugą połowę otrzymuje gracz z najmniejszym i najsłabszym układem. Proste, prawada ? W momencie braku zdefiniowanego układu najmniejszego, całą pulę wygraną otrzymuje gracz z najsilniejszym układem oczywiście. Co do samych zasad High-Low sytuacja wygląda tak samo, bowiem gracz w tym wypadku również musi wykorzystać swoje dwie karty, oraz trzy karty wspólne.

Wybór najsilniejszego układu jest oczywiście tak samo kreowany jak w rozgrywce standardowej Omahy – wszystko ustalane jest na odpowiednich elementach tabeli pokerowej.

Może to dziwić ale w grze Omaha jest odpowiednio trudno ułożyć najmniejszy układ kart, z pewnościa trudniej niż ułożenie najsilniejszego układu kart, przez co najwięcej osób porywa się na ten drugi układ. Wszystko dlatego iż to właśnie najmniejszy zakład musi w swoim własnym zakresie oferować ósemkę lub niższą wartość, lecz żadnej pary.


gry hazardowe bonusy

gry hazardowe online