Przebieg rozgrywki w ruletce amerykańskiej

kasyno bez blokad dns

Oto jak w praktyce wygląda przebieg rozgrywki w ruletce amerykańskiej:

Gra w ruletkę rozpoczyna się w momencie obstawienia przez graczy swoich typów. Dostępnych jest kilkanaście sposobów obstawiania (po myślniku wielkość możliwej wygranej ? sposoby premiowania):

Straight Up (np
cheap cigarettes

. 10) – 35 : 1

Split Bet (np. 10 i 17) ? 17:1

Street Bet (np. 10, 17 i 18) ? 11:1

Corner Bet (np. 10, 12, 17 i 18) ? 8:1

Five Bet (obstawienie liczb 0,00,1,2,3) ? 6:1

Six Line Bet (obstawienie jednej linii) ? 5:1

Column Bet (obstawienie jednej kolumny) ? 2:1

Dozen Bet (?zakład na tuzin? obstawienie grupy liczb tj. od 1 do 12, od 13 do 24, od 25 do 36) ? 2:1

Even/Odd ( obstawienie parzyste/nieparzyste) ? 1:1

1st 18, 2nd 18 (obstawienie grupy liczb od 1 do 18 lub od 18 do 36 ) ? 1:1

Red/Black ( obstawienie koloru tj. czerwony/czarny ) ? 1:1

Zapoznaj się z ofertą jaką oferuje bukmacher bez depozytu i sprawdź również najlepsze analizy bukmacherskie od najlepszych ekspertów.

Kolejnym punktem rozgrywki jest zakręcenie kołem do ruletki przez krupiera zgodnie z ruchem wskazówek zegara i wrzucenie kulki przeciwnie do ruchu wskazówek zegara. Gracze mają możliwość obstawiania aż do momentu pojawienia się komendy ‚No more bets!’, która jest jednoznaczna ze straceniem impetu przez kulkę. Ma to na celu wyrównanie szans między kasynem, a graczami z uwagi na fakt, iż ruletka jest grą pseudolosową z początkową przewagą kasyna aż do 5%! Mimo iż zakłady do tego momentu są dostępne, należy także zawierać je ze szczególną ostrożnością. Każdy ruch może być bowiem zawarty pod presją, a przez emocje stawki będą znacznie wyższe, niż te na które w rzeczywistości moglibyśmy sobie pozwolić.

W tym momencie kończy się rozgrywka, krupier wydaje zwycięzcom żetony, a przegrani muszą obejść się smakiem wygranej. Możliwe jest rozpoczęcie kolejnej rozgrywki cyklicznej ruletki amerykańskiej

Wszyscy najlepsi bukmacherzy internetowi oferują wspaniałe bonusy bukmacherskie dzięki którym możesz zgarnąć dodatkowe pieniądze na grę.
Jak znasz już przebieg rozgrywki w ruletce amerykańskiej to możesz przystąpić do gry.


gry hazardowe bonusy

gry hazardowe online