Ruletka – zasady gry

kasyno bez blokad dns

Ruletka – zasady gry sa bardzo proste

Od wieków znane są dwa rodzaje gry w ruletkę. Pierwszy to gra w ruletkę amerykańską, drugi natomiast to gra w ruletkę europejską. Ruletki różnią się ilością pól na kole. W amerykańskiej jest o jedno pole więcej.

Oznaczone ono jest podwójnym zerem „00”. Zmniejsza to szanse gracza na wygraną, gdyż do wyboru ma on jedno pole więcej. W ruletce amerykańskiej krupier zgarnia żetony ręcznie, zaś w europejskiej posługuje się specjalistycznym przyrządem – grabiami krupierskimi.
Zadaniem gracza jest obstawienie pola, na którym zatrzyma się kulka wprowadzona w ruch przez pracownika kasyna. Można obstawić kilka lub kilkanaście cyfr. Można postawić swoje żetony również na kolor czarny lub czerwony. Gra musi toczyć się bardzo szybko i sprawnie. Na obstawienie numerów jest zaledwie kilka sekund – dokładnie trzy okrążenia koła ruletki przez kulkę. Gdy traci ona szybkość krupier wypowiada magiczne słowa „koniec obstawiania” i gracze zamierają, często w bezruchu, w oczekiwaniu na to, na jakim polu zatrzyma się kulka i czy tym razem uda im się wygrać fortunę.
Jak poznałes zasady gry ruletka to możesz zagrac w kasynie.


gry hazardowe bonusy

gry hazardowe online