Turnieje pokera

kasyno bez blokad dns

Turnieje pokera organizowane są na przeróżne sposoby. Zarówno na żywo jak i w sieci. Dla wielu tysięcy graczy albo dla dwóch, bez wpisowego lub z wpisowym w wysokości kilku tysięcy dolarów. Nagrody dla zwycięzców potrafią przekraczać nawet 1.000.000 dolarów!

Największym internetowym serwisem jest PokerStars. Tutaj turnieje pokera online zaczynają się nawet co kilka minut przez całą dobę i dołączyć do nich może absolutnie każdy. Standardowym i najpopularniejszym wariantem rozgrywania turniejów pokerowych jest freezout. Aby przystąpić do turnieju każdy gracz musi uiścić tzw. wpisowe. Jest wtedy w sposób losowy przydzielany do odpowiedniego stołu. Każdy z graczy zaczyna z tą samą ilością żetonów. W momencie kiedy turniej się rozpoczyna, uruchamiany jest zegar według którego w określonych odstępach czasu zwiększane są zakłady w ciemno.

Wynika z tego, że na początku zakłady są niskie, a z biegiem czasu stają się coraz wyższe. Gra z minuty na minutę staje się coraz bardziej widowiskowa i dostarcza coraz większych emocji. Gdy gracz straci wszystkie swoje żetony to automatycznie odpada z turnieju. Takie turnieje w pokera online trwają nawet kilka dni, a liczba stołów zmniejsza się wraz z odpadaniem graczy. W ostatecznej fazie, gdy liczba uczestników jest odpowiednia ma miejsce rozgrywka finałowa. Pozostali gracze siadają w strefie miejsc płatnych i kontynuują pokerowy turniej. Ten, kto pozbawi żetonów wszystkich pozostałych graczy wygrywa cały turniej i główną nagrodę.

Takie turnieje to niesamowite widowiska przyprawiające chwilami o ciarki. Są one często relacjonowane w telewizji lub Internecie. Oglądając uważnie rozgrywki, początkujący gracze mogą się wiele nauczyć od bardziej doświadczonych kolegów.


gry hazardowe bonusy

gry hazardowe online